Штори для вітальні

 

Вітальня – це не просто кімната, це місце, де після робочого дня збирається разом вся сім’я, куди запрошують гостей і проводять рідкісні хвилини відпочинку. Тут повинно бути затишно і комфортно всім, незалежно від віку, статі та дизайнерських уподобань. Саме тому для віталень переважна більшість господинь вибирає класичний стиль, що характеризується стриманою колірною гамою, плавністю ліній і прагненням до розкоші, вираженої у виборі меблів, декоративних елементів, покривал і, звичайно ж, штор.

Саме штори для вітальні завжди звучать завершальним акордом , доводячи до досконалості задум дизайнера. Саме вони задають настрій всьому приміщенню, створюючи атмосферу, в якій так приємно перебувати. На жаль, вибір штор для вітальні – завдання не просте. Адже крім власних уподобань, потрібно врахувати безліч інших факторів: освітленість і площа кімнати, висоту стель і планування, що відкривається з вікна вид і колірну гаму приміщення.

Тому, наважуючись на оновлення інтер’єру, прислухайтеся до порад дизайнерів , і ваш будинок стане ще затишнішим.

Як обирати штори для вітальні?

Якщо ваша вітальня не надто простора, постарайтеся підібрати однотонні штори Львів, відповідні кольорам стін. Вони здатні візуально розширити приміщення. Якщо кімната велика чи відрізняється нестандартною формою, варто задуматися про більш хитромудрі рішеннях. Тут у хід можуть піти різноманітні, багато прикрашені підхоплення, комбінування на одному вікні тканин різної фактури і кольору. А от надто прості, вільно звисаючі штори просто позбавлять приміщення затишку.

Штори у вітальню залежать від освітлення

Якщо вікна вітальні виходять на сонячну сторону, обмежень у виборі портьєр у вас практично немає, хіба що вам доведеться додатково подбати про захист від сонячних променів. Зробити це можна за допомогою рулонних , римських або японських штор. Якщо ж у вітальні навіть у день доводиться вмикати світло, від важких гардин краще відмовитися відразу. Використовуйте в якості штор світлий напівпрозорий тюль, зробивши акцент на оригінальність драпіровки і сміливе поєднання кольорів.

Спосіб життя у виборі штор

Не менш важливо й те, в який час доби ви знаходитесь у вітальні. Якщо переважно вдень – постарайтеся обіграти природність освітлення легкими завісами. Якщо ж сім’я збирається вдома тільки під вечір, елегантніше будуть виглядати важкі портьєри насичених благородних відтінків.

Але головне, вибираючи штору для вітальні, ви можете забути про практичність, повністю довірившись своїм відчуттям. Адже основне в інтер’єрі даної кімнати – це краса кожного елемента і справжній домашній затишок!