Штори для кухні

 

 

Кухня є одним з найбільш відвідуваних і улюблених приміщень у всій квартирі. Як правило, вона служить не тільки місцем для приготування їжі, але і їдальнею для мільйона сімей. А як приємно влаштуватися зручніше на кухні з подругою і зануритися в задушевну бесіду! Звичайно ж, нам приємно насолоджуватися бесідою та їжею в комфортній, привабливій обстановці. Саме тому немає нічого дивного в тому, що кухню всі господині прагнуть зробити красивою, затишною і зручною. Інтер’єр вашої кухні залежить від багатьох складових, до яких відносяться і правильно підібрані штори.

 

Дизайн кухонних фіранок, як правило, повинен відповідати всьому інтер’єру, в якому оформлена кухонна кімната. На сьогоднішній день оформлення такого приміщення буває в найрізноманітніших стилях , до яких належить і класичний, і кантрі, і мінімалістичний стиль, і хай- тек, і еклектика з модерном, звичайно ж, для кожного з цих напрямків у декорі використовуються і різні штори в оформленні приміщення. Відмінно підійдуть в сучасну кухню короткі фіранки, виконані в стилі кантрі, а так само це можуть бути розкішні штори в класичному стилі, головне, щоб вони не були надто важкими, не збирали тонни пилу і відмінно пралися. Австрійські і римські штори додадуть в інтер’єр оригінальність, а бамбукові і рулонні здатні підкреслити індивідуальність вашого інтер’єру.

Штори на кухню купити Львів

Варто відзначити, що штори для кухні, як ніякі інші фіранки, варто вибирати особливо ретельно, пред’являючи до них чимало вимог. Краще всього, якщо вони будуть пошиті з тих матеріалів , які не будуть збирати пил, а також не будуть вбирати всі запахи кухні, а фасон фіранок повинен бути таким, щоб їх легко можна було зняти з карниза і випрати. Якщо ваша кухня відноситься до малогабаритних, не слід використовувати тканину з великим малюнком, так як вона буде кидатися в очі і втомлювати домочадців.

 

Занадто дрібний малюнок теж не рекомендується використовувати, хіба що це не спеціальний дизайнерський хід – у разі, якщо такий ж малюнок носять і шпалери, і меблі, і підлогове покриття. Найбільш придатними відтінками на кухні будуть світлі тони, саме вони в змозі зробити простір об’ємним, повітряним і легким, що відіграє не малу роль в невеликих за розміром кухнях.

Види кухонних штор у Львові

До основних видів штор, які із задоволенням використовуються дизайнерами для декорування кухонних приміщень, відносяться класичні штори, французькі, австрійські, римські, японські, рулонні, штори плісе, бамбукові штори, маркізи і ламбрекен. Якщо ваші вікна нестандартного розміру, або ж замість одного вікна у вас цілих два, то в такому випадку краще всього звернутися за допомогою до професійних дизайнерів, які допоможуть підібрати вам штори у Львові таким чином , щоб вони змогли підкреслити всі достоїнства кухні і, разом з тим, приховати всі невигідні сторони.