Штори для дитячої кімнати

 

 

 

 

 

Дитяча кімната – те місце, де дитина проводить більшу частину свого часу, перебуваючи вдома. Логічно, що психологи говорять про те, що оформлення і атмосфера, відтворена в дитячій кімнаті, накладають великий відбиток на все подальше життя дитини.

Чому важливо правильно вибрати дитячі штори у Львові?

Настрій дитини, її розвиток і здібності – все це залежить від того, чи була у малюка дитяча кімната, як вона була облаштована, чи добре йому було в цьому місці.

Для того, щоб психологічний стан дитини був нормальним, а розвиток – правильним, застосовується метод зонування дитячої кімнати, спеціально підбираються меблі без гострих кутів з великими деталями. При створенні дизайну дитячої кімнати ретельно продумується, в якому кольорі вона буде оформлена. Зелений колір заспокоює, рудий або червоний збуджує, світло-синій дає відчуття затишку та надійності. Загальний дизайн дитячої кімнати також формує у дитини смакові переваги – тому важливо, щоб кімната була оформлена з урахуванням цього.

Для того, щоб дитяча кімната була затишною, потрібно ретельно продумати дизайн меблів, стін, підлоги і стелі. І штори є важливою деталлю у формуванні загального стилю дитячої кімнати. Штори надають дитячій кімнаті завершений вигляд, тому вибирати їх в дитячу кімнату потрібно з розумом.

Як же вибрати штори для дитячої кімнати?

Якщо вірити психологам, дитяча кімната повинна символізувати собою казковий маленький світ, де дитина відчуває себе вільно, може грати і займатися іншими приємними для себе справами. І штори в дитячій кімнаті повинні бути продовженням цієї атмосфери.

Щоб штори в дитячій кімнаті прослужили довго , вибирайте вироби з якісних матеріалів, нескладні у догляді і досить легкі за вагою, щоб малюк міг сам розсунути штори і подивитися у вікно.

Дуже важливо правильно вибрати матеріал для штор в дитячу кімнату. Тут діють 3 правила:
1) Безпека (штори для дитячої кімнати не повинні легко займатися).
2) Простота догляду (тканина має легко пратись, щоб вона не накопичувала в собі пил).
3) Натуральність (штори для дитячої кімнати повинні бути виготовлені тільки з натуральних матеріалів).
Усім цим вимогам відповідає бавовна і льон. У крайньому випадку, можна купити штори із синтетичної тканини – але ця тканина повинна бути дуже якісною і, як наслідок, дорогою.

Крім того, при виборі тканини для штор в дитячу кімнату враховуйте, що ця тканина повинна гармоніювати за фактурою з чохлами на м’яких меблях, подушках та з іншими предметами інтер’єру з тканини.

Купити штори для дитячої кімнати Львів

Вирішивши обрати штори в дитячу кімнату, обов’язково зверніть увагу на їх колір. Колір штор повинен гармоніювати з кольором кімнати, але при цьому не перенасичувати її яскравими відтінками. Так, діти люблять все яскраве, та й розвиваються в оточенні яскравих відтінків краще, але не варто перенасичувати дитячу кімнату «кричущими» квітами. Якщо вся кімната оформлена у пастельних тонах, штори можуть стати яскравою плямою в інтер’єрі. Якщо ж в кімнаті вже є яскраві елементи, виберіть однотонні штори спокійних відтінків. Краще вибрати світлі штори – щоб вони могли пропускати сонячне світло і не затінювали дитячу кімнату. Звичайно, ніяких сірих і чорних кольорів в шторах для дитячої кімнати бути не повинно.

При виборі штор для дитячої кімнати враховуйте основне призначення цього предмета інтер’єру. Штори не повинні сильно затемнювати приміщення , але , в той же час , вони необхідні для створення напівтемряви для нормального сну дитини. У зв’язку з цим , найоптимальнішим варіантом для дитячої кімнати стане або поєднання щільних штор і тюлі , або жалюзі або рулонні штори .

Важливим моментом при виборі штор в дитячу кімнату є вік дитини. як правило, маленьким дітям батьки підбирають штори по своєму смаку, у загальноприйнятому кольорі. Наприклад, для дівчаток купують рожеві, малинові або бежеві штори.

Новонароджені хлопчики зазвичай спостерігають у своїй кімнаті блакитні, зелені або сині штори. Тим часом, починаючи приблизно з молодшого шкільного віку, батькам потрібно рахуватися з думкою своєї дитини і вибирати штори в дитячу кімнату, порадившись з нею.

Аксесуари для дитячих штор

Крім вирішення питання: «Як вибрати штори в дитячу кімнату?» Необхідно подумати про аксесуари до них.

По-перше, ретельно вибирайте карниз – він повинен мати достатньо надійні кріплення і легко ковзати, щоб у разі чого, він не впав на дитину, а маляті було зручно розсовувати і засовувати штори. Краще, щоб штори в дитячій кімнаті кріпилися до карниза за допомогою люверсів або гачків – застібок. Ці кріплення відрізняються достатньою міцністю.

По-друге, зверніть увагу на дизайн ламбрекенів, утримувачів, підвісок і різних інших аксесуарів. Зараз ці аксесуари оформляються у вигляді героїв казок або просто цікавих для дітей персонажів: метелики, квіти, хмари, ведмедики і т.д.

Сподіваємося, що наші поради допоможуть Вам правильно купити штори Львів в дитячу кімнату і створити для Вашої дитини справжній казковий світ!