Товари та послуги

Пошиття штор

Це найостанніший штрих в інтер’єрному вбранні. Затишний і гостинний будинок стане світлішим і теплішим завдяки тканинному драпіруванню.
Тканина для вікна буде займати найбільшу поверхню і завжди буде переважати в кімнаті, тому вибрати її потрібно правильно.
Дизайнери нашого салону – професіонали з художньою освітою. Ми цінуємо Ваш час і не кидаємо Вас перед гігантським вибором тканин і моделей.
В середньому пошив навіть найскладніших моделей замовлення не займає більше тижня. Ми здійснюємо закрій та пошиття штор у власному швейному цеху в м. Львові.

Детальніше

Карнизи для штор

Карнизи для штор – унікальна деталь, від якої залежить успіх всього проекту дизайну штор і оформлення вікна.
Кожній моделі штор відповідає конкретний тип карнизу для штор.
Більшість моделей карнизів знаходиться на складі в м. Львові. Наші монтажники – ювеліри своєї справи.
Незалежно від бюджету клієнта ми пропонуємо тільки високоякісні рішення.
Наші дизайнери штор знайдуть для Вас не тільки функціональні, але й успішні по дизайну і ціні рішення. Ми працюємо з найкращими виробниками карнизів для штор.

Детальніше

Люстри та світло

Зазвичай закінчивши ремонт в квартирі і, розставивши меблі, люди починають помічати, що в інтер’єрі чогось не вистачає. Найчастіше, цим предметом є освітлювальні прилади. Отже, потрібно вибрати безліч світильників, включаючи торшери, люстри, бра, настільні лампи, які б найкраще висвітлювали усю красу приміщення. Головним освітлювальним приладом, звичайно ж, є люстра. Найчастіше використовується кришталева люстра або ж люстра з кришталевого скла.

смак.

Детальніше