Товари та послуги

Пошиття штор

Це найостанніший штрих в інтер’єрному вбранні. Затишний і гостинний будинок стане світлішим і теплішим завдяки тканинному драпіруванню.
Тканина для вікна буде займати найбільшу поверхню і завжди буде переважати в кімнаті, тому вибрати її потрібно правильно.
Дизайнери нашого салону – професіонали з художньою освітою. Ми цінуємо Ваш час і не кидаємо Вас перед гігантським вибором тканин і моделей.
В середньому пошив навіть найскладніших моделей замовлення не займає більше тижня. Ми здійснюємо закрій та пошиття штор у власному швейному цеху в м. Львові.

Детальніше

Карнизи для штор

Карнизи для штор – унікальна деталь, від якої залежить успіх всього проекту дизайну штор і оформлення вікна.
Кожній моделі штор відповідає конкретний тип карнизу для штор.
Більшість моделей карнизів знаходиться на складі в м. Львові. Наші монтажники – ювеліри своєї справи.
Незалежно від бюджету клієнта ми пропонуємо тільки високоякісні рішення.
Наші дизайнери штор знайдуть для Вас не тільки функціональні, але й успішні по дизайну і ціні рішення. Ми працюємо з найкращими виробниками карнизів для штор.

Детальніше

Сонцезахисні системи

Функціональний сонцезахист вирішує кілька важливих завдань: створення комфортних умов і неповторний дизайн вашого будинку або офісу. Крім того, сонцезахисні системи мають деякі, на перший погляд, неочевидних переваг:

 

-зберігають предмети інтер’єру та гардини від вигорання;
-сприяють зниженню температури в приміщенні влітку;
-використання сонцезахисних систем дозволяє знизити витрати на кондиціонування і опалення;                                          –дозволяють розширити простір для відпочинку;                                                                                                                                                        –функціональність сонцезахисних систем-  для вікон практично будь-якої форми: як прямокутної форми, так і вікон у вигляді трапецій, трикутників, арок і т.д.                                                                                                                                                                                        

Детальніше