Карнизи

 

Карнизи для штор – унікальна деталь, від якої залежить успіх всього проекту дизайну штор і оформлення вікна.
Кожній моделі штор відповідає конкретний тип карнизу для штор.
Більшість моделей карнизів знаходиться на складі в м. Львові. Наші монтажники – ювеліри своєї справи.
Незалежно від бюджету клієнта ми пропонуємо тільки високоякісні рішення.
Наші дизайнери штор знайдуть для Вас не тільки функціональні, але й успішні по дизайну і ціні рішення. Ми працюємо з найкращими виробниками карнизів для штор.
В нашому салоні пропонуються наступні колекції карнизів: VINART, ORVIT, ZEGAR, Marcin Decor, SunDeco

Підбір карнизів для штор Львів

Перш за все, не слід купувати карнизи з відносно м’якого пластику або металу для спальні або вітальні, де в більшості випадків висять штори з досить важкої і щільної тканини. Інакше, карнизи можуть просто прогнутися або зламатися, не витримавши ваги. Подвійний карниз, який дає можливість повісити і портьєри, і тюль, буде для цих кімнат насправді оптимальним рішенням. А при використанні досить складних багатошарових завіс, може знадобитися навіть і потрійний карниз.

Визначаючи місце карниза над вікном, слід пам’ятати про те, що при цьому існує можливість візуально відкоригувати пропорції вікна. Наприклад, якщо потрібно, щоб вікно здавалося вище, слід встановити карниз якомога вище.

А для того щоб візуально розширити вікно, потрібен довший карниз, для того, щоб штори Львів могли закривати частину стіни. І, навпаки, для занадто великого вікна, слід підібрати карниз, з досить точними розмірами відповідно до ширини вікна. Ну а у випадку, якщо будуть вішатися штори з ламбрекенами, найкраще карниз кріпити просто під стелею.

Карнизи можуть бути різної форми і виготовлятися, насправді, з снайрізноманітніших матеріалів. Вибір певної форми і матеріалу карниза безпосередньо залежить від стилю інтер’єру приміщення.

Карнизи у Львові: функціональні та декоративні

Всі існуючі карнизи можна розділити на дві групи: функціональні (профільні) і декоративні. Карнизи першої групи виготовляються з алюмінієвого профілю. Цим карнизам можна надавати будь-яку конфігурацію. Саме з цієї причини вони приходять на допомогу в практично будь-яких нестандартних ситуаціях (наприклад, якщо віконна рама розташовується достатньо близько до стелі і недостатньо місця для встановлення декоративного карниза або, якщо вам потрібно оформити вікно аркової форми). При дуже високих вікнах відкривати і закривати штори досить незручно, і в цьому випадку краще всього застосувати профільний карниз із зручним розсувним механізмом.

Купити дерев’яні та металеві карнизи Львів

Карнизи, виготовлені з дерева, досить добре будуть поєднуватися за кольором з меблями, дверима і паркетом. Їх можна використовувати як у вітальні, так і на кухні або в спальні.

Металеві карнизи чудово доповнюють сучасне меблювання. Особливо рекомендується їх застосовувати у випадку, якщо інтер’єр рясніє різними металевими деталями.

Карнизи з пластика, за великим рахунком, є досить дешевою альтернативою карнизам, виготовленим з натуральної деревини. Карнизи з пластика можуть мати практично будь-який колір. Саме тому вони і вважаються практично ідеальним варіантом для дитячих кімнат, так як можуть легко поєднуватися з яскравими дитячими меблями.

Досить широке поширення мають ковані карнизи, спеціальні карнизи для жалюзей, струнні карнізи і пластикові карнизи для стелі.