Про компанію

Компанія «ВЕлюр» була заснована у м. Львові в 2005 році. Напрямком нашої діяльності є професійне оформлення інтер’єрів текстильними виробами.

Переваги компанії «Велюр»:

  • Великий досвід роботи на ринку текстильного дизайну.
  • Власна виробнича база, що забезпечена професійним обладнанням.
  • Засновники компанії стежать за новинками в розвитку світового текстилю, відвідуючи міжнародні виставки (Франкфурт, Мілан).
  • Завдяки цьому ми регулярно оновлюємо колекції для втілення в життя будь-яких побажань наших клієнтів.
  • Оскільки ми напряму співпрацюємо з виробниками продукції, ви будете приємно здивовані нашими цінами та термінами виконання замовлення.
Зустрічайте нашу команду

"Дівчатка, дуже дякую за ВАШУ РОБОТУ! Ви найкращі, працювати з Вами одне задоволення. Дизайнери справді фахівці у своїй справі. Ви робите, те що любите і це видно! Штори ідеально доповнили мій інтер'єр і стали його родзинкою. Ще раз, дякую Вам!!!"

Вероніка, Львів, Україна

" Хочу подякувати салону за бездоганну роботу. Відшили штори у спальню кімнату та вітальню, вийшло навіть краще, аніж ми могли уявити! Було запропоновано безліч варіантів дизайну тканин. Дійсно, працювали професіонали!!!"

Оля, Канада

"Коли у мене стало питання де купити і пошити штори у Львові, голова пішла обертом, стільки текстильних салонів і магазинів ... Добре, що зайшла в інтернет і потрапила на сайт "Velours" .Ознакомілась із запропонованими варіантами і зрозуміла, що хочу. Приїхала у салон і за допомогою персоналу знайшла свою "мрію"! Дуже задоволена! Рекомендую! Успіхів у роботі і побільше хороших клієнтів :)! "

Оксана, Україна, Львів